Atribuită Cumpărare directă

Banda dublu adeziva - 3 x 45.88 lei Banda adeziva galben, 33M/50MM - 4 x 28 lei Banda adeziva rosu, 25M/50MM - 3 x 38 lei Banda adeziva alb-rosu, 33MM/50Mm - 1 x 38 lei

Număr anunț
DA26268912
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 (CUI 13562485)
Furnizor / câștigător
FOURNIKA MONEYSET SRL (CUI 27393327)
Cod CPV
44424200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
401,64 RON
Valoare atribuită
401,64 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

401,64 RON

din 401,64 RON estimat