Atribuită
Cumpărare directă
Descriere/Carateristici Lampi UV-C: 3 tuburi UV-C de 18W Dimensiuni: 255x120x260mm Alimentare: 230 V~ / 50 Hz – 60 Hz Spectrul de emisie: 254 nm Lungime cablu alimentare: 3m Temporizator: 2h Clasa protectie electrica: I, IP20 In timpul functionarii aparatului nu este permis accesul personalului. Suport : SM-LG-0 Suport mobil Material: teava patrata si rotunda inox lucios (DIN 1.4301). Diametru baza: 570mm. Inaltimea regalabila intre 1380 si 1880 de mm. Greutate: 3.5kg. Talpa indoita din teava patrata de cu 3 roti din care 1 roata blocabila. Diametrul rotilor 75mm
- Număr anunț
- DA26316700
- Autoritate contractantă
- Gradinita speciala pentru hipoacuzici 65 (CUI 4611473)
- Furnizor / câștigător
- KAPPA MEDICAL SRL (CUI 30557799)
- Cod CPV
- 39811200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.460 RON
- Valoare atribuită
- 5.460 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.