Atribuită
Cumpărare directă
3037399 DOZATOR SAPUN LIMPIO CU SENZOR SD600S 100,84 3 BUC 7026627 DISPENSER PROSOP PLIAT ALB 41,18 11 BUC 7056688 ALCOOL SANITAR VORONA 70% 0,5L 4,16 40 BUC 7026637 HARTIE DISP.V VERZI 250BUC 1STRAT 4,68 64 BUC 7044172 COS GUNOI PEDALA DIV MODELE NR 3 22,99 7 BUC mai putin
- Număr anunț
- DA26262513
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PIETROASELE (CUI 28068952)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.382,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.382,35 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.