Atribuită Cumpărare directă

Criotuburi de polypropilena sterile rezistente la -100 grade cu filet extern capacitate 1 ml, diametru 12,5 mm cu posib. de inscriptionare - Nunc

Număr anunț
DA26262092
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
VitroBioChem SRL (CUI 13794965)
Cod CPV
33141500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat