Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DEZINFECTIE UNITATI DE INVATAMANT DINCOMUNA BLAGESTI, JUD. BACAU Suprafata interesata este de 4411 mp, care se inmulteste cu coeficientul de 2,5, prevazut in Ordinul de ministru nr. 76/PT/1981 MAIA, astefel incat suprafata de dezinfectat este de 11.028 mp.
- Număr anunț
- DA26262671
- Autoritate contractantă
- COMUNA BLAGESTI (CUI 4834777)
- Furnizor / câștigător
- PROPAS SRL (CUI 18851158)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.757 RON
- Valoare atribuită
- 2.757 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.