Atribuită Cumpărare directă

Servicii de elaborare ”Strategie de dezvoltare locala a Comunei Mărgineni, Județul Bacău pentru perioada 2021-2027” Condiții minime de calificare / specificații tehnice: a) Ofertantul nu trebuie să se regăsească în situațiile prevăzute la art. 164, 165, 167 din Legea nr.98/2016; se va completa de către ofertant o declarație de neîncadrare în situațiile prevăzute la art. 164, 165, 167 din Legea nr.98/2016; b) Ofertantul nu trebuie să se regăsească în situațiile prevăzute la art. 59, 60, 61 din Legea nr. 98/2016; se va completa de către ofertant o declarație de neîncadrare în situaţiile prevăzute la art. 59, 60, 61 din Legea nr.98/2016; c) Ofertantul trebuie să dovedească o formă de înregistrare, se va prezenta Certificatul de înregistrare emis de Oficiul Registrului Comerțului – în copie conformă cu originalul, semnată și ștampilată, din care să rezulte că societatea este autorizată să desfășoare activitățile aferente codului CAEN corespunzător prestării serviciilor de tipul celor ce constituie obiectul contractului

Număr anunț
DA26291461
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MARGINENI) (CUI 4591627)
Furnizor / câștigător
EURO CONSULTING SRL (CUI 15101798)
Cod CPV
73220000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat