Atribuită Cumpărare directă

PACHET FORMAT DIN; PLINTA PVC D 630 4.20 6 Buc, 100676072 SET 2 COLTURI INT PLINTA PVC D 630 4.20 8 Buc 100972830 SET 2 COLTURI EXT PLINTA PVC D 745 4.20 4 Buc 100972803 SET 2 COLTURI INT PLINTA PVC D 745 4.20 5 Buc 100645720 SURUB LEMN PZD 4X40 500BUC 21.76 1 Buc 100583582 DIBLU NYL SURUB CUI 6X40 MM 100BUC 26.47 2 Buc 100577521 DIBLU UNIV CU SURUB 10X50 30BUC 15.13 1 Buc 100577519 DIBLU UNIV. CU SURUB 8X40 30BUC 13.45 3 Buc 100972838 PLINTA PVC DECOR 630 16.39 27 Buc 100972858 PLINTA PVC DECOR 745 16.39 41

Număr anunț
DA26268502
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ONISIFOR GHIBU (CUI 6535259)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.341,09 RON
Valoare atribuită
1.341,09 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.341,09 RON

din 1.341,09 RON estimat