Atribuită
Cumpărare directă
REGATUL DE GHEATA. Dincolo de mari. Caiet de activitati (grupa mare). Disney Educational DEZVOLTAREA VORBIRII. 5 ANI. Ed a IV-a IMI PLACE LA GRADINITA. Micul artist. Activitati pentru grupa mare DISNEY. MICKEY SI PILOTII DE CURSE. In lumea curselor. Jocuri si activitati
- Număr anunț
- DA26263868
- Autoritate contractantă
- COMUNA C.A. ROSETTI (CUI 3662681)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 183,90 RON
- Valoare atribuită
- 183,90 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.