Atribuită
Cumpărare directă
1 Releu aclansare demaror 24 V (RABA) buc 1 2 Lampă stop stânga / dreapta spate camion cu mers înapoi. buc 2 3 Pompă ambreiaj RABA (DAC 665 T) buc 1 4 Electromotor UTB U 650 24 V buc 1 5 Alternator 24 v Raba buc 2 6 Lampă spate (remorca) stanga dreapta cu ceață si poziție număr conectare cu fire buc 2 7 Compresor Raba buc 1 8 colier 32x50 buc 10 9 colier 60x80 buc 10 10 Curea trapezoidală 1250x12,5x10 buc 4 11 Curea trapezoidală 1475x12,5x10 buc 4 12 Garnitură colector admisie Raba buc 2 13 Garnitură conductă apă Raba buc 10 14 Lamelă ştergător parbriz L 600 mm buc 2 15 Pernă aer (burduf suspensie) faţă autobuz OTOKAR buc 2 16 Pernă aer (burduf suspensie) spate autobuz OTOKAR buc 2 17 Racord cameră frânare spate Raba buc 2 18 Racord frână faţă Raba buc 2 19 Racord surplus motorină Raba buc 2 20 Set furtune răcire Raba set 2 21 Set lamele ştergător parbriz D. Duster 2016 set 1 22 Ventil valvă auto buc 20 23 Vopsea portocalie kg 1 24 Vopsea negru kg 8 25 Vopsea kaki kg 11 26 Vopsea gri kg 3 27 Pensule 60 mm buc 5 28 Pensule 80 mm buc 5 Total=5207,25
- Număr anunț
- DA26274819
- Autoritate contractantă
- UNITATE MILITARA 01910 (CUI 42051344)
- Furnizor / câștigător
- DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
- Cod CPV
- 34310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.207,25 RON
- Valoare atribuită
- 5.207,25 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.