Atribuită Cumpărare directă

693 licente cont de elev profesori – gratuit director – gratuit contabil - gratuit parinti – gratuit Licentele sunt valabile 12 luni si se vor plati conform contract

Număr anunț
DA26259732
Autoritate contractantă
COMUNA JILAVA (CUI 4420791)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
48517000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.854,43 RON
Valoare atribuită
39.854,43 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.854,43 RON

din 39.854,43 RON estimat