Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de prelevare probe si analize ape uzate evacuate in reteaua de canalizare publica conform acordurilor de preluare pentru 4 locatii situate in Bucuresti, conform oferta nr. 381 din 21.07.2020 Modelul de contract completat pe prima pagina cu datele de identificare ale societatii si asumat prin semnatura si stampila pe ultima pagina va fi transmis pe adresa de email: achizitii.publice@loto.ro
- Număr anunț
- DA26262285
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
- Furnizor / câștigător
- BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
- Cod CPV
- 71900000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.780 RON
- Valoare atribuită
- 18.780 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.