Atribuită
Cumpărare directă
Prestari servicii de medicina muncii, in conformitate cu legislatia in vigoare (Legea nr 319/ 2006 a securitatii si sanatatii in munca, HG nr 355/2007 privind supravegherea sanatatii lucratorilor, modificata si completata cu HG nr 1169/2011) pentru un numar total de 27 angajati (structura de personal): 1. Personal didactic (educatori) (15 angajati): examen medicina muncii, examen coproparazitologic 2. Personal TESA – (2 angajati): examen medicina muncii 3. Personal sector alimentar (3 angajati): examen medicina muncii; examen coproparazitologic, examen coprobacteriologic 4. Personal curatenie / ingrijire (5 angajati): examen medicina muncii, examen coproparazitologic, examen coprobacteriologic 5. Personal nedidactic (fochist) (2 angajat)
- Număr anunț
- DA26257183
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR 252 (CUI 8209615)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMPACT SRL (CUI 15255428)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.590 RON
- Valoare atribuită
- 2.590 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.