Atribuită Cumpărare directă

PRODUS AVIZAT DESCRIERE Mopy GEL DEZINFECTANT este un gel dezinfectant pentru mâini pe bază de alcool 70%. Nu necesită clătire. Profesional Mopy GEL DEZINFECTANT – gel pentru dezinfecția igienică a mâinilor, se aplică prin frecare, nediluat, pe mâinile uscate. Formula sa specială îmbogățită cu glicerină și limonen conferă pielii hidratare și catifelare. Are o consistență ușoară și uscare rapidă. PRODUS AVIZAT BIOCID de catre Ministerul Apararii Nationale si Institutul Cantacuzino , Aviz nr 201 / 14.05.2020. Produsul este destinat populației și utilizatorilor profesionali, pentru dezinfecția mâinilor și a pielii și poate fi folosit în spații private, publice, instituționale și zone de sănătate publică, în arii de producție alimentară, sau oriunde sunt necesare curățirea și igiena (acasă, serviciu, grădinițe, școli, tren etc). Spectru de eficacitate: Activitate bactericidă – EN 13727; EN1276 (30 sec.); Activitate levuricidă – EN 1650 (30 sec.); Acționează rapid, activ în 30 de secunde de la aplicare. Compoziție chimică: etanol 70% v/v (nr. CAS 64-17-5; CE 200-578-6), glicerină, limonen, agent gelifiant, apă dedurizată. Substanțe active: etanol (CAS 64-17-5, CE 200-578-6) 70% v/v.

Număr anunț
DA26265607
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.6 VULCAN (CUI 29030050)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200 RON
Valoare atribuită
3.200 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.200 RON

din 3.200 RON estimat