Atribuită Cumpărare directă

Halat pentru femei 2 buc marime M, 2 buc marime L, 2 buc marime XL, si 4 buc marimea XXL - halate protectie personal auxiliar - scoli Uricani

Număr anunț
DA26263936
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
627,30 RON
Valoare atribuită
627,30 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

627,30 RON

din 627,30 RON estimat