Atribuită Cumpărare directă

Virucind Oxivir Plus 5 L - 4 x 280 lei Deinfectant Sanytol 500 ml - 10 x 17 lei Dezinfectanti maini DES 5L - 4 x 250 lei Sapun antibacterian 5L - 2 X 28 lei Manusi latex L 100/set - 2 x 35

Număr anunț
DA26269363
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CULTURA SI ARTE GEORGE TOPARCEANU (CUI 4469361)
Furnizor / câștigător
FOURNIKA MONEYSET SRL (CUI 27393327)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.416 RON
Valoare atribuită
2.416 RON
Data publicării
06.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.416 RON

din 2.416 RON estimat