Atribuită
Cumpărare directă
Termohigrometru data logger cu certificat de etalonare Descriere: Data logger pentru inregistrare si stocare valori umiditate si temperatura cu transfer catre calculator prin intermediul USB-ului si soft-ului incorporat. Caracteristici: Data logger pentru controlul temperaturii (precizie ± 1 ° C) și umiditatii (precizie ± 3% la 35 ... 75%), extensibil cu până la 8 emițătoare, indicarea punctului de rouă, funcție max-min, cu inregistrare timp si data, alarma la valorile setate pentru temperatura și umiditate (limită superioară / inferioară), funcția de eveniment alarma, logger de date cu până la 50.000 de valori măsurate, afisate prin intermediul ecranului sau interfata PC, iesire USB, comutare on/off, ceas controlat prin unde radio, data, fusul orar ± 12 ore. Interval temperatura interioara: 0 ... +50 ° C Interval umiditate interioara: 1 ... 99% Transmitatoare opționale (nu sunt incluse) Temperatură și umiditate T: -40 ... +60 ° C (-40 ... +140 ° F), H: 1 ... 99% Sonda temperatura cu cca. 2 m cablu - Kat.Nr. 30.3181.IT Gama de: T: -40 ... +60 ° C (-40 ... +140 ° F) Accesorii incluse: USB-Transceiver, pentru a descărca gratuit PC-Software Unitatea principală: montare pe perete sau în picioare de masă, Dimensiuni: 98 x 25 (77) x 137 mm, Greutate: 147 g, 3x baterii AA de 1,5 V incluse
- Număr anunț
- DA26267908
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI 32761476)
- Cod CPV
- 38414000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.114 RON
- Valoare atribuită
- 1.114 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.