Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere tir cu sofer pe ruta Craiova- Cluj Napoca-Craiova , tur retur in zilele de 10-14 Septembrie 2020 in vederea transportului papusilor supradimensionate pentru evenimentul WonderPUCK Street Festival .

Număr anunț
DA26261628
Autoritate contractantă
TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI CRAIOVA (CUI 5001805)
Furnizor / câștigător
ELBACOR TRADING SRL (CUI 11781870)
Cod CPV
60180000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat