Atribuită
Cumpărare directă
1. SR EN ISO 5667-3:2018 Calitatea apei. Prelevare. Partea 3: Conservarea şi manevrarea probelor de apă Limba romana 1 bucata 144.29 ron fara TVA 2. SR EN ISO 7393-2:2018 Calitatea apei. Determinarea clorului liber şi clorului total. Partea 2: Metoda colorimetrică cu N, N- dialchil- 1,4- fenilendiamină, destinată controlului de rutină Limba romana 1 bucata 92.79 ron fara TVA 3. SR EN ISO 5815-1:2020 Calitatea apei. Determinarea consumului biochimic de oxigen după n zile (BODn). Partea 1: Metoda prin diluare și însămânțare cu adăugare de aliltiouree Limba engleza 1 bucata 106.42 ron fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie – 15 septembrie 2020, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică. Astfel: ASRO sistează programul de lucru, fizic, cu publicul. Standardele pot fi comandate în magazinul online (magazin.asro.ro) sau cererile pot fi trimise la adresa de e-mail vanzari@asro.ro În acestă perioadă plățile se vor putea face doar prin O.P. sau online, cu cardul bancar. Standardele se vor livra către clienți doar în variantă e
- Număr anunț
- DA26258122
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 343,50 RON
- Valoare atribuită
- 343,50 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.