Atribuită
Cumpărare directă
Realizare, montare (locație ce va fi stabilită de beneficiar în urma emiterii comenzii) și machetare, banner din material flexibil de calitate superioară, format din două straturi de PVC de culoare albă, printabile, între care se află plasat un strat negru de carbon, care să asigure o opacitate excelentă pentru produs cu montaj mixt cu bride și șuruburi, pe o clădire existentă. Imprimarea va fi policromă cu cerneluri pe bază de ecosolvent cu rezistență sporită la exterior. Dimensiunile admise: 17m x 3.10 m
- Număr anunț
- DA26267281
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALEXANDRIA (CUI 4652660)
- Furnizor / câștigător
- SAS DESIGN TEAM SRL (CUI 30118114)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.590 RON
- Valoare atribuită
- 1.590 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.