Atribuită Cumpărare directă

Pachet de servicii comform comform Oferta nr. 0124 din data de 03.06.2020 ce constau in: Dezinsectie 2 tratamente x 2087.5(mc) x 0.34=1419.5(ron) Dezinfectie 1 tratament x 2087.5(mc) x 0.16=334(ron) TOTAL LUCRARI: 1753.50 RON

Număr anunț
DA26267715
Autoritate contractantă
U.M. 0866 SFÂNTU GHEORGHE (CUI 4201961)
Furnizor / câștigător
PRESTARI COMERT COV-DERATEX SRL (CUI 10829589)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.753,50 RON
Valoare atribuită
1.753,50 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.753,50 RON

din 1.753,50 RON estimat