Atribuită Cumpărare directă

Antigen HBS (HBSAG), test rapid; Test rapid anti HCV, caseta, 25 teste / kit ; HAV IgM, caseta, kit x 40 teste ; Test rapid anti HIV 1/2, caseta, 25 teste / kit ; Sifilis RPR Carbon, kit 500 teste ;Procalcitonina (PCT)

Număr anunț
DA26285961
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.898,75 RON
Valoare atribuită
1.898,75 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.898,75 RON

din 1.898,75 RON estimat