Atribuită
Cumpărare directă
1 2054454 CLEMA UNIV.PTR. 3 CONDUCTORI BUC 1350 1,42 1917,00 2 2054458 CLEMA UNIV.PTR. 5 CONDUCTORI BUC 1200 2,04 2448,00 3 6047611 JGHEAB METALIC RKS 60X100X0,75MM ML 12 28,30 339,60 4 6052096 CAPAC METALIC 100MM CU ZAVOR ML 12 27,72 332,64 5 6113470 PIESA DE CAPAT CANAL CABLU BUC 44 21,92 964,48 6 6113400 CANAL RAPID 45-2 2 COMPARTIMENTE ML 14 53,24 745,36 7 6117341 CONECTOR RJ45 CAT.6 NEECRANAT BUC 24 53,24 1277,76 8 6119298 RAMA M45 PT. 2XRJ45 ALB BUC 12 19,98 239,76 9 6120022 PRIZA 0GR.CONTACT DE PROTECTIE BUC 22 34,73 764,06 10 6191053 CANAL WDK 25*25 ALB CURAT ML 10 5,33 53,3 11 APCE0511-S STEKER CAUCIUC IP44 220V BUC 2 9,89 19,78 12 APLICA LED CU SENZOR 16W BUC 10 79,89 798,90 13 ARL-AW10LEDM XARROW 5W LED 3H EXIT BUC 3 178,00 534,00 14 ARL-AW20A XARROW PICTOGRAMA EXIT BUC 3 4,30 12,90 15 ARL-PF218 XPROOF 2X18W IP65 POLIC.EL. BUC 6 72,86 437,16 16 ARL-PF236 XPROOF 2X36W IP65 POLIC.EL. BUC 2 104,86 209,72 17 BB25100 COLIER 2,5MMX100MM 1SET=100BUC SET 40 2,92 116,80 18 PH-S0166973900 TUB LED 600MM 8W/865 C BUC 12 26,72 320,64 19 PH-S0649283300 TUB LED 1200MM 16W/865 BUC 4 37,40 149,60
- Număr anunț
- DA26281472
- Autoritate contractantă
- RIAL SRL (CUI 1107650)
- Furnizor / câștigător
- CRISMAN ELECTRO CONSULTING SRL (CUI 23201453)
- Cod CPV
- 31000000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.681,46 RON
- Valoare atribuită
- 11.681,46 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.