Atribuită Cumpărare directă

Comuna Argetoaia, judetul Dolj doreste achizitionarea a 40 de bucati lampi de iluminat stradal cu LED 30W, luminozitate minim 100 lm/w, indice de protectie IP65, durata de viata de minimum 50000 h, protectie supraincalzire, suprasarcina, supratensiune, cu chitul de montaj (consola cu brat 1 metru) si montajul incluse, o garantie minima de 2 ani. Se va asigura montarea lampilor achizitionate si demontarea lampilor (becurilor) existente si predarea catre beneficiar. Certificat de garantie/conformitate. Societatea trebuie sa fie autorizata/atestata. Termen de realizare 30 de zile de la semnarea contractului.

Număr anunț
DA26275080
Autoritate contractantă
COMUNA ARGETOAIA (CUI 4554190)
Furnizor / câștigător
PLUS ELECTRIC & LIGHTING SRL (CUI 33830310)
Cod CPV
45316000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.140 RON
Valoare atribuită
13.140 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.140 RON

din 13.140 RON estimat