Atribuită Cumpărare directă

Servicii de emitere si livrare vouchere vacanta pe suport electronic, in conformitate cu prevederile OUG 8/2009, cu modificarile si completarile ulterioare (OUG 46/2017), a HG nr. 215/2009. Voucherele vor fi emise pe suport electronic special care nu permite falsificarea acestora si care cuprinde toate elementele de siguranta prevazute de normele legale in vigoare. Se doreste achizitionarea de vouchere de vacanta in valoare de 1450 lei/salariat, conform OUG 8/2009. Numarul de vouchere de vacanta va fi stabilit prin comanda, ce va contine cel putin: nume, prenume si CNP beneficiar, valoarea nominala totala a voucherelor de vacanta acordate fiecarui beneficiar. Voucherele au termen de valabilitate de 1 an de la data alimentarii. Perioada de valabilitate a suportului electronic este de 5 ani. Posibilitatea de a returna voucherele neutilizate in perioada de valabilitate a acestora. Este interzis ca suportul electronic pe care sunt stocate voucherele de vacanta sa permita efectuarea de operatiuni de retragere de numerar sau plati catre alte unitati ce nu sunt afiliate conform legii.

Număr anunț
DA26279581
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAESTI (PRIMARIA MIHAESTI) (CUI 4122540)
Furnizor / câștigător
SODEXO PASS ROMANIA (CUI 11071295)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,01 RON
Valoare atribuită
0,01 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,01 RON

din 0,01 RON estimat