Atribuită Cumpărare directă

lucrari restaurare bisrica

Număr anunț
DA26276410
Autoritate contractantă
Comuna Nenciulesti (CUI 15711982)
Furnizor / câștigător
CRANGASU MARIAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 25479180)
Cod CPV
45454100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat