Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare (înlocuire baterie) a microbuzului școlar TM 17 LLW din dotarea Primăriei Ciacova. Achiziția publică s-a inițiat în baza Referatului de necesitate Nr.4236/11.06.2020.

Număr anunț
DA26285113
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
PAUL TRANS SRL (CUI 13451525)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
904 RON
Valoare atribuită
904 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

904 RON

din 904 RON estimat