Atribuită Cumpărare directă

Consult. elab. spec. tehn. si membru expert cooptat in proceduri achizitii autobuze si e-ticketing. Conform caietului de sarcini atasat.

Număr anunț
DA26315497
Autoritate contractantă
Orasul Segarcea (CUI 4554467)
Furnizor / câștigător
SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL (CUI 33092442)
Cod CPV
63712000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.991,59 RON
Valoare atribuită
78.991,59 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78.991,59 RON

din 78.991,59 RON estimat