Atribuită Cumpărare directă

1 142739 Tija filetata GST M8 l=3m ml 6 3,34 20,04 2 50153 MBS Diblu Nylon Metric M8 buc 50 1,15 57,5 3 5021103 CONDUCTOR ZINCAT RD10MM ml 240 6,72 1612,8 4 5202833 ELEMENT FIXARE PE COAMA RD8-10MM buc 120 22,36 2683,2 5 5215587 Piesa coborare pe tigla RD8-10MM buc 20 23,00 460 6 5229960 Suport conductor otel zincat RD8-10MM buc 102 5,55 566,1 7 5311500 Mufa legatura cablu RD8-10 MM buc 10 7,34 73,4 8 5328209 Mufa legatura cablu RD8-10 MM buc 10 13,38 133,8 9 DIV-0239 ELECTROD IMPAMANTARE L=1,5M buc 4 38,08 152,32 10 DIV-0346 PLATBANDA ZINCATA 40*4MM KG 77 6,34 488,18 11 DIV-0729 PIESA DE SEPARATIE CARCASA PVC buc 4 38,22 152,88 12 DIV-1043 PREZON M8*210MM buc 84 1,78 149,52 13 TNUX10100 DIBLU 10X100MM buc 100 1,23 123

Număr anunț
DA26291186
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
CRISMAN ELECTRO CONSULTING SRL (CUI 23201453)
Cod CPV
31000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.672,74 RON
Valoare atribuită
6.672,74 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.672,74 RON

din 6.672,74 RON estimat