Atribuită Cumpărare directă

INT8804 - HARTIE COPIATOR A4 SKY COPY 50 TOP 9.9694 INT3235 -15 DOSAR PL. A4 SINA+GAURI NOKI 50 BUC 0.309 INT3235 -11 DOSAR PL. A4 SINA+GAURI NOKI 50 BUC 0.309 PGN32390 -06 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI 50 BUC 0.3132 PGN32390 -19 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI 50 BUC 0.3132 INT2034 - FOLIE PROT CRISTAL 45MIC,NOKI 10 SET100 8.384 KRS3722 -10 PIX CU GRIP K2 KORES 0,7MM 25 BUC 0.5308 ZEB1607 -09 ROLLER LIQUID INK DX5 ZEBRA 20 BUC 2.4475 KRS4201 -06 STICK NOTES 75X75MM KORES 2 BUC 0.815 DBT036 - REZERVA CUB 9X9 ALB 60G 2 BUC 1.81 INT9063 -62 FOI PARCURS MARFA/PERS. A4 100 2 CARNET 3.355 INT0107 - SFOARA BUMBAC 100GR 4 GHEM 2.4 INT0207 - SFOARA CANEPA 200GR.SUBTIRE 8 GHEM 2.3575 INT0352 -08 BANDA ADEZIVA 48MMX60M 8 ROLA 1.4925 INT1284 - BANDA ADEZIVA TRS.19MMx33Y 3 BUC 0.4633 MEM1833 - BANDA DUBLU ADEZIVA 18MMX33M 4 ROLA 3.06 INT48300 - BANDA DUBLU ADEZIVA 48MMX30Y 1 ROLA 4.94 INT0707 -02 BIBLIORAFT A4 7,5CM PP 6 BUC 3.8217 INT0404 -01 BIBLIORAFT A4, 5 CM PP 6 BUC 3.8517 KRS40301 - GUMA DE STERS MEDIE KE30 KORES 4 BUC 0.41 KRS3160 - PASTILE DUBLU ADEZ GUMFIX 50GR 4 SET 3.7225 KRS8403 - STILOU CORECTOR KORES 3 BUC 1.6733 PF-30WUPF -10 PERFORATOR MET 30FILE W-UP 2 BUC 16.735 KRS35221 - FOARFECA BIROU 21CM KORES 4 BUC 3.795 KRS35217 - FOARFECA BIROU 17 CM KORES 4 BUC 4.2475 INT2057 - CUTTER PROFESIONAL CN 6 BUC 1.135 INT3191 - CUTTER MIC PROFESIONAL 6 BUC 1.0033

Număr anunț
DA26269022
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Bals (CUI 17126497)
Furnizor / câștigător
BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
923,74 RON
Valoare atribuită
923,74 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

923,74 RON

din 923,74 RON estimat