Atribuită Cumpărare directă

CORP POMPA QS4X 8-20 1 Buc 1679.83 MOTOR OT.300.25 DRP 3X380-415V 50HZ 1 Buc 2830 ANSAMBLU ELECTROPOMPA BJ.415.25F 7.5 KW , 380 V 1 Buc 8041.18

Număr anunț
DA26278335
Autoritate contractantă
Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
Cod CPV
42122000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.551,01 RON
Valoare atribuită
12.551,01 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.551,01 RON

din 12.551,01 RON estimat