Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici tehnice: Capacitate de strângere șuruburinormale/de rezistenţă M12-M30/M10-M24 Turaţie de mers în gol (rpm) 0-1.800/0-1.000/0-900 Frecvenţă bătăi (min-1) 0-2.200/0-2.000/0-1.800 Portsculă 3/4" Frâna electrică Moment de strângere (Nm) 1.050 Luminăde lucru Greutateconform EPTA (kg) 3,7 Set de livrare: Acumulator BL1850B (18V/5Ah, 2 buc.) (632F15-1) Incărcător rapid DC18RC (195584-2) Agăţătoare de curea Valiză de transport Makpac tip 3 (821551-8) Despre produs Motor fără perii pentru productivitate și randament ridicate. Angrenaj metalic pentru o durabilitate ridicată. Model compact și ușor pentru o manevrabilitate ridicată. Mâner cauciucat moale pentru o prindere sigură și confort ridicat în utilizare. Lumină de lucru tip LED Garantie :12 luni , f21, DTW1001RTJ
- Număr anunț
- DA26264952
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 44511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.099 RON
- Valoare atribuită
- 2.099 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.