Atribuită Cumpărare directă

Mouse wireless Logitech MX Master 3, Negru Grafit, 7 butoane, 200-4000 dpi, incarcare prin usb. Tastatura wireless Logitech MX Keys, iluminata. Livrare gratuita.

Număr anunț
DA26316780
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30237410-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,31 RON
Valoare atribuită
840,31 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,31 RON

din 840,31 RON estimat