Atribuită Cumpărare directă

onda h ig;aro h ig;aro matura fir scurt;aro set mop bbc;aro set 10l;400ml od cam;aroxol gel molii;pronto pachet300+750ml;fino saci 35l;epack saci 35l;120l aro saci menaj;aro pros h 100m;clin poistol geam;domestos 750ml;fl detart 1l;fl sol curatat parchet;fl det univ liliac/ lacram;sanytol dezinf 1l;igienol dez 1l;aro cloor 2l;4kg bonux;savex manual;salan sapun lichid;90g protex sapun;mona alcool sanitar

Număr anunț
DA26281332
Autoritate contractantă
Muzeul National al Literaturii Romane Iasi (CUI 4541670)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.362,05 RON
Valoare atribuită
2.362,05 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.362,05 RON

din 2.362,05 RON estimat