Atribuită Cumpărare directă

10 7032016 DISPENSER SAPUN LICHID 500ML ALB BUC 10,00 29,99 252,02 47,88 20 7027663 BANDA ALB ROSU 500 ML EB1 BUC 8,00 38,50 258,82 49,18 30 3036967 TERMOMETRU ZASS ZIT 01 BUC 1,00 329,00 276,47 52,53

Număr anunț
DA26287190
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CHECEA (CUI 29070730)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
787,31 RON
Valoare atribuită
787,31 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

787,31 RON

din 787,31 RON estimat