Atribuită Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONALA KYOCERA TASKALFA 3212i cu RADF DP-7120, masa metalica CB-811 si toner TK-7125 20000 pagini conform ANUNT Nr. ADV1165160 / 24.08.2020

Număr anunț
DA26324741
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "CPT.PUICA NICOLAE" AL JUDETULUI ARGES (CUI 4317894)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.699 RON
Valoare atribuită
6.699 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.699 RON

din 6.699 RON estimat