Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire Pret LP UM Cantitate Pret Valoare neta GID-HMI HMI Scrub NP, dezinfectant pt. maini si piele pe baza de alcool, 750ml 88.9000 BUC 20 48.00 960.00 SEPTI500+POMP Gel dezinfectant pentru maini si suprafete, avizat, fara clatire, flacon cu pompa, 500ml 35.1500 BUC 300 25.60 7,680.00 0027 Inalbitor, bidon 5L,"side profesional" 15.8500 BUC 4 8.00 32.00 LB3221 Dezinfectant hidroalcoolic pentru suprafete, 750 ml, Konga 40.0000 BUC 300 21.40 6,420.00 0144 Laveta din microfibra 2.7900 BUC 10 2.50 25.00 LB1121-5LT Sapun lichid dezinfectant pentru maini 5L, Konga 59.9000 BUC 2 30.00 60.00 601P Rola prosop der.centrala,celuloza, 2 straturi,240x196mm,90m,375 foi 10.9300 BUC 200 5.70 1,140.00 S120/10LN Saci menajeri 120litri Rapido, negri, 10 buc/rola, Ldpe 6.2600 ROLA 15 3.20 48.00 1653POL Saci menajeri 35litri Rapido, negri, 15buc/rola, Ldpe 2.4400 BUC 15 2.13 31.95 OWA Odorizant wc activ cos pin 2.6300 BUC 20 1.40 28.00 ASEPCLEAN ASEPCLEAN-detergent dezinfectant concentrat pentru suprafete, avizat MS, TP4, bidon 5 kg 110.0000 BUC 4 88.00 352.00 11 890 16,776.95
- Număr anunț
- DA26300369
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDE?EAN DE RESURSE ?I DE ASISTEN?A EDUCA?IONALA SALAJ 2 (CUI 23124075)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.776,95 RON
- Valoare atribuită
- 16.776,95 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.