Atribuită Cumpărare directă

Furnizare 120 buc. dezinfectant maini cu pompita K-Sept. Pretul transportului este inclus in pretul achizitiei.

Număr anunț
DA26316144
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BARLAD (CUI 4539912)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.356,80 RON
Valoare atribuită
2.356,80 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.356,80 RON

din 2.356,80 RON estimat