Atribuită Cumpărare directă

Balon cu doua gaturi cu slif 250 ml Material: sticla borosilicata Diametru : 88 mm Inaltime totala : 145 mm NS central: 29/32 NS lateral : 14/23

Număr anunț
DA26295600
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA VALAHIA DIN TARGOVISTE (CUI 4279685)
Furnizor / câștigător
SOLANTIS SRL (CUI 30545999)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135,75 RON
Valoare atribuită
135,75 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135,75 RON

din 135,75 RON estimat