Atribuită Cumpărare directă

Pentru proiectul Reabilitarea si dotarea cresei "POIANA CU CASTANI" - cod SMIS 124670 se doreste achizitionarea serviciului de consultanta - management de proiect. Descrierea proiectului, obiectivul si scopul serviciilor precum si atributiile consultantului si ale beneficiarului se regasesc in Caietul de Sarcini, atasat.

Număr anunț
DA26275942
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
GRANT CONSULTING SRL (CUI 21647060)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.153 RON
Valoare atribuită
4.153 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.153 RON

din 4.153 RON estimat