Atribuită Cumpărare directă

*MEDII DE CULTURA DESHIDRATATE - Agar Hektoen pentru enterobacterii, Mediu diferential pentru izolarea selctiva a bacteriilor gram negative cum ar fi Salmonella spp., Shigella spp., cutie x500gr, cod C16MM1009, 20% discount aplicat, promotie DESCRIERE: *ANTIBIOGRAMA – Fosfomycin/trometamol /Fosfomicina/trometamol, FF-200, cartus x50discuri, cod C57SD1164, expira 2021.02, 5% discount aplicat, lichidare stoc DESCRIERE: *ANTIBIOGRAMA – Ampicillin / Ampicilina, AM-10, cartus x50discuri, cod C57SD1017 DESCRIERE: *ANTIBIOGRAMA – Linezolid, LNZ-30, cartus x50discuri, cod C57SD1212 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26276713
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,30 RON
Valoare atribuită
504,30 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,30 RON

din 504,30 RON estimat