Atribuită Cumpărare directă

Se doreste organizarea de evenimente pentru copii in parc poligon, str. Tautiului fn. comuna Floresti, in weekendurile 19.09.2020,20.09.2020.26.09.2020-27.09.2020, 03.10.2020-04.10.2020 cu o durata de 4-6 ore/zi.

Număr anunț
DA26311511
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA MAGIC STAR KIDS 2000 (CUI 38419279)
Cod CPV
79952000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat