Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica 40/set roz si servetele ZZ

Număr anunț
DA26273914
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SINGIDAVA CUGIR (CUI 12828210)
Furnizor / câștigător
ELCO BUSINESS SRL (CUI 16888843)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.530,10 RON
Valoare atribuită
2.530,10 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.530,10 RON

din 2.530,10 RON estimat