Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: folie documente, dosar plic, dosar pvc, corector, pix, caiaet a4, caiet a5, agrafe birou, post it, lipici, plic c6, plic c5, plic cd, capse, calculator, perforator, capsator, rigla, sfoara alba, roler, frixion, banda adeziva, banda dublu adeziva, text marker, rola eticheta, stick memorie, rezerva pt roler frixion
- Număr anunț
- DA26330769
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR (CUI 26684301)
- Furnizor / câștigător
- PAPER PLACE SRL (CUI 34477900)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.182,53 RON
- Valoare atribuită
- 2.182,53 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.