Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de măsurare si interpretare a intensitatii câmpului electromagnetic in mediul de muncă, pentru urmatoarele 6 (sase) puncte stabilite de achizitor: 1. SEDIU POLIȚIEI LOCALE GALAŢI adresa: Galaţi, str. Traian, nr. 254 2. SECȚIA 1 - 5 adresa: Galaţi, str. Traian, nr. 63 3. SECȚIA 2 adresa: Galaţi, str. Energiei, nr. 5, bl. 10A, parter 4. SECȚIA 3 adresa: Galaţi, bvd. Dunărea, nr. 44, bl. B7, ap. 39, parter 5. SECȚIA 3 – COMPARTIMENT ORDINE PUBLICĂ adresa: Galaţi, Micro 17, Str. Drumul de centură, nr. 39E 6. SECȚIA 4 adresa: Galaţi, str. 1 Decembrie 1918, nr. 25
- Număr anunț
- DA26287894
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Galati (CUI 18263301)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
- Cod CPV
- 98342000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.160 RON
- Valoare atribuită
- 2.160 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.