Atribuită
Cumpărare directă
Redus bronz 1/2-3/8(2buc), baterie cada(1buc), baterie lavoar T.M.(3buc), robineti bila 1/2(2buc), banda teflon(1buc), stut zincat 1/4(1buc), reductie zincata 2"-1/4(1buc), rezervor wc(2buc), pasta decapanta(1buc), cot PE 25x3/4(3buc), dop PE 25(3buc), robinet cu bila 3/4(1buc), cot PPR 25x90grd(10buc), robinet coltar 1/2(4buc), furtun absortie 1/4(6.5m), furtun megaflex 1/2(22m), panza bonfaier(2buc), tub termocontractibil 40x12(2buc), tub termocontractibil 27x8(1buc), tub termocontractibil 14x6(1buc), silicon sanitar Poli Max(1buc), pistol silicon(1buc) Pret-1050.68 ron
- Număr anunț
- DA26317334
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.050,68 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.