Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cod UM Cantitate Prosoape in "V", hartie verde, 1strat, 200buc/set 1996 set 400 Hartie igienica alba, 2straturi, 24role/set, Expertto 3263 set 10 Banda adeziva 50 mm x 33 m, pentru avertizare, alb/rosu (2048577) 6790-a/r rola 5 Banda adeziva 50 mm x 33 m, pentru avertizare, galben/negru (2043927) 6790-g/n rola 5 Dozator sapun lichid inox lucios, 800 ml buc 12

Număr anunț
DA26306526
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE LAZAR" CORBU (CUI 28053064)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.217,20 RON
Valoare atribuită
2.217,20 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.217,20 RON

din 2.217,20 RON estimat