Atribuită Cumpărare directă

CATALOAGE INVATAMANT PRESCOLAR 6, CATALOAGE INVATAMANT PRIMAR 9, CATALOAGE INVATAMANT GIMNAZIAL 9, CATALOAGE INVATAMANT LICEAL 15, CATALOAGE INVATAMANT PROFESIONAL 2, CATALOAGE PRESCOLAR 6, AGENDE TIP CATALOG 75

Număr anunț
DA26298282
Autoritate contractantă
Liceul "Preda Buzescu (CUI 2539479)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.687,20 RON
Valoare atribuită
1.687,20 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.687,20 RON

din 1.687,20 RON estimat