Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Produs sau serviciu Cant. U.M. Pret buc. Val. TVA Val. TVA Total 1 Hygienium servetel umed antibacterian/dezinfectant 1 buc (albastru) ISBN: 5949067515223 - Hygienium - C8B3 1 BUC 0.8403 0.84 19% 0.16 1 2 DISCOUNT Hygienium servetel umed antibacterian/dezinfectant 1 buc (albastru) ISBN: 5949067515223 - Hygienium - C8B3 1 BUC -0.8403 -0.84 19% -0.16 -1 3 Klintensiv Sterisol Spray dezinfectant pentru suprafete, 1L ISBN: 5949088400997 - Klintensiv - C9A1 41 BUC 25.042 1026.72 19% 195.08 1221.8 4 Hygienium viziera protectie ISBN: 8682224001814 - Hygienium - C9A2 1 BUC 4.2017 4.2 19% 0.8 5 5 DISCOUNT Hygienium viziera protectie ISBN: 8682224001814 - Hygienium - C9A2 1 BUC -4.2017 -4.2 19% -0.8 -5 Total fara TVA 19 % 1026.72 Lei Total TVA 19 % 195.08 Lei Total 1221.8 Lei
- Număr anunț
- DA26279356
- Autoritate contractantă
- CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 BISTRIȚA (CUI 4347720)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.026,72 RON
- Valoare atribuită
- 1.026,72 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.