Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 84039411 PRET DE CATALOG: 1.067,13 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: PRUNE ROSII RO KG CI PIERSICI RO KG CI CARTOFI ALBI RO 10KG CI CEAPA GALBENA RO 10KG BUC ROSII RO KG CI SCAN.PATE BUCEGI PO200G LADORNA LAPTE UHT 3,5% 1L OET.ZAHAR VANILINAT 8G BARILLA FARFALLE 500G BARILLA MINI FUSILLI 500G COLONIAL MAC 1KG OET.PRAF DE COPT 10G SCHIMDT CACAO 20-21%125G TEDI PETIT BEURRE 50G T.V.TURTA DULCE 1,4KG AVI OUA COD 2 CLASA L 5X3 DANONE CASA BUNA SMANT.12 mai putin
- Număr anunț
- DA26322674
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.067,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.067,13 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.