Atribuită
Cumpărare directă
„Efectuare inspectie tehnică periodică pentru următoarele autovehicule: 1.1. Gj 74 WCS, Dacia Logan, an fabricație 2007, expiră la 17.09.2020, 1.2. Gj 74 WPC, Volkswagen Transporter, an fabricație 2006, expiră la 17.09.2020, 1.3. Gj 64 UPC, Dacia Doker, an fabricație 2016, expiră la 09.10.2020, 1.4. Gj 14 DPC, Dacia Doker, an fabricație 2016, expiră la 23.10.2020, 1.5. Gj 10 CPI, Dacia papuc, an fabricație 2003, expiră la 31.10.2020, cod CPV„71631200-2” - Servicii de inspecţie tehnică a automobilelor”
- Număr anunț
- DA26289951
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
- Furnizor / câștigător
- LAZĂR SERVICE COM SRL (CUI 2163560)
- Cod CPV
- 71631200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630,25 RON
- Valoare atribuită
- 630,25 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.